Biuro masažas

Biuro masažas

gerai savijautai visą darbo dieną

Kiek kartų per dieną pajuntate sustingusį kaklą, pečius ar net skaudantį juosmenį? Dažnai žmonės nemalonius simptomus pajunta tik atsitraukę nuo įtempto darbo, nes veiksmo metu tiesiog nereaguoja į kūno siunčiamus signalus. Tačiau po kelerių metų, įvairūs skausmai tampa vis intensyvesni ir trukdo susikaupti. Biuro masažas – tai lengvas būdas, neišeinant iš darbo, skirti dėmesį kūnui ir padėti jam atsipalaiduoti.

Dažniausiai žmonių pagalba sau apsiriboja kaklo pasukiojimu, nugaros ištiesinimu ir kelių akimirkų savimasažu. Deja, daugeliui to nepakanka, todėl biuro masažas tampa vis populiaresniu visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

Kokia šio masažo nauda?

Dirbant 8 ir daugiau valandų bei retai keičiant kūno pozicijas ima formuotis įtampos, trigeriniai taškai, prastėja laikysena ir trumpėja jungiamasis audinys (ypač sėdint). Pasekmės būna nemalonios – formuojasi probleminės vietos, išauga išvaržų tikimybė, prastėja bendra savijauta, mažėja koncentracija.

Į jūsų biurą atvykęs kineziterapeutas pirmiausia įvertina pacientų būklę ir kiekvienam rekomenduoja geriausiai tinkančius masažus, o žmogus gali išrinkti. Masažas gali būti:

  • gydomasis;
  • giliųjų audinių (Deep tissue);
  • sportinis;
  • manualinis ir kt.

Vienam galbūt prireiks tik lengvo, pečius ir kaklą atpalaiduojančio masažo, o kažkam specialistas rekomenduos ir gydomosios terapijos programą. Kuo labiau įsisenėjusi problema, tuo daugiau reikia įdėti pastangų ją šalinant.

Biuro masažas:

  • atpalaiduoja įsitempusius raumenis;
  • gerina kraujotaką;
  • padeda šalinti skausmą sukeliančias priežastis;
  • gerina laikyseną;
  • padeda susigrąžinti darbingumą ir gerą nuotaiką.

Kaip atliekamas

biuro masažas?

Efektyvus kaklo, pečių bei viršutinės nugaros dalies masažas, sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, atliekamas per drabužius ant mobilios kėdės, kurią atsivežame į jūsų biurą. Terapija trunka nuo 15 iki 30 min. vienam žmogui.

Terapija taip pat gali būti atliekama ir ant masažo stalo. Trukmė – 30 min. Šį variantą rekomenduojame stovimą darbą dirbantiems žmonėms, pavyzdžiui, gamybos ir sandėlių darbuotojams. Kaklo, pečių juostos bei nugaros gydomasis seansas, gulint ant mobilaus stalo, padeda labiau atsipalaiduoti kojoms ir, žinoma, visam kūnui.

Reguliari, biure atliekama, terapija pagerina ne tik emocinę, protinę, bet ir fizinę būklę.

Kviečiame padidinti savo efektyvumą ir kūno komfortą – laukiame jūsų skambučių ar el. laiškų.